Torbjørn Afdal 4 stolar

Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar
Torbjørn Afdal 4 stolar

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TORBJÖRN AFDAL, 4 st, stolar, Nesjestranda møbelfabrikk, för Bruksbo Tegnekontor, stommar i teak, sitsar klädda med skinn, märkta, sitshöjd 49 cm

Bruksslitage med enstaka ytliga repor på sitsar

679463

2019-09-28