Dockhus

Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOCKHUS, 1900-talets första hälft, två våningar, bemålat trä, glasade fönster, höjd ca 80 cm, 73x56 cm

Slitage samt en fönsterlist saknas

679468

2019-09-23