Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR, otydligt signerad L Westcott, Vy över Castel de Angelo, akvarell, ca 36 x 62 m

Någon mindre repa

679505

2019-09-22