Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Det dagliga brödet/Le pain quotidien", signerad L Jirlow, numrerad 187/310, blindstämplad Mourlot, bildmått ca 42x57,5 cm

679516

2019-09-20