Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): Flicka i profil - Anita Nerman, signerad och daterad E Nerman -41, olja på duk ca 51x46 cm,
PROVENIENS:
Konstnärens familj
679518
2019-09-28