Tennvas GAB 1930-/40-tal

Tennvas GAB 1930-/40-tal
Tennvas GAB 1930-/40-tal
Tennvas GAB 1930-/40-tal
Tennvas GAB 1930-/40-tal
Tennvas GAB 1930-/40-tal
Tennvas GAB 1930-/40-tal
Tennvas GAB 1930-/40-tal
Tennvas GAB 1930-/40-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, med hänklar, tenn, 1930-/40-tal, GAB, höjd 17 cm, glasinsats med slipad dekor

Smärre repor och fläckar

679533

2019-10-02