Skrivbord nyrokoko

Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko

Klubbat för:

2 600 SEK

4 000 SEK

SKRIVBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, läderklädd skiva, med tre lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca 77, 104x52 cm, nyckel finns

Smärre slitage, stötmärken

679554

2019-09-19