Klubbat för:
2 600 SEK
4 000 SEK
SKRIVBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, läderklädd skiva, med tre lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca 77, 104x52 cm, nyckel finns
Smärre slitage, stötmärken
679554
2019-09-19