Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
300 EUR
TOMASZ HOLUJ (född 1947): "Igen", blandteknik, signerad, 73x91 cm
Proveniens: Jaakko Lindbergs samling
679608
2019-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här