Louis Sparre oljemålning

Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS SPARRE (1863-1964): "Månskensgård", osignerad, intygad a tergo, olja på duk, mått ca 64x48 cm

Mindre tryckmärke med färgbortfall

679622

2019-09-19