Olle Nordberg Oljemålning

Olle Nordberg Oljemålning
Olle Nordberg Oljemålning
Olle Nordberg Oljemålning
Olle Nordberg Oljemålning
Olle Nordberg Oljemålning
Olle Nordberg Oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Man och kvinna vid stuga, dedikation "till Bertil från Olle Nordberg", daterad -47, olja på pannå, ca 32x24 cm

679643

2019-09-22