Mikko Carlstedt
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MIKKO CARLSTEDT (1892-1964): Stilleben, olja på duk, signerad och daterad -52, ca 55x67 cm
Kuntoraportti
679661
Päivämäärä:
2019-09-21