Mikko Carlstedt

Mikko Carlstedt
Mikko Carlstedt
Mikko Carlstedt
Mikko Carlstedt
Mikko Carlstedt
Mikko Carlstedt

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MIKKO CARLSTEDT (1892-1964): Stilleben, olja på duk, signerad och daterad -52, ca 55x67 cm

Kuntoraportti

679661

Päivämäärä:

2019-09-21