Tissot Sonorous herrarmbandsur
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TISSOT, armbandsur, Sonorous, stål, 1950-tal, manuell, plexiglas, alarm, boettnr. 71402-2, cal 25,6-821, fixoflexarmband, diameter 32,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage
679680
2019-09-20