Bertil Fridhagen hyllsystem
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, hyllsystem, Bodafors, 1960-tal, stomme fanerad i teak, 3 sektioner, varav 2 bestående av 3 samt. 1 av 4 delar, underdelar med skåpförvaring och lådor i sargen, lösa överdelar med hyllor och vitrinsektioner, höjd ca yttermått ca 236 cm, yttermått ca 130x40 cm
Bruksslitage
679685
2019-09-23