Bertil Fridhagen hyllsystem

Bertil Fridhagen hyllsystem
Bertil Fridhagen hyllsystem
Bertil Fridhagen hyllsystem
Bertil Fridhagen hyllsystem
Bertil Fridhagen hyllsystem
Bertil Fridhagen hyllsystem
Bertil Fridhagen hyllsystem
Bertil Fridhagen hyllsystem
Bertil Fridhagen hyllsystem
Bertil Fridhagen hyllsystem
Bertil Fridhagen hyllsystem
Bertil Fridhagen hyllsystem

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, hyllsystem, Bodafors, 1960-tal, stomme fanerad i teak, 3 sektioner, varav 2 bestående av 3 samt. 1 av 4 delar, underdelar med skåpförvaring och lådor i sargen, lösa överdelar med hyllor och vitrinsektioner, höjd ca yttermått ca 236 cm, yttermått ca 130x40 cm

Bruksslitage

679685

2019-09-23