Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
AB AJFA MÖBELFABRIK, sideboard, Tibro 1950-/60-tal, fanerat med teak, tre skjutdörrar med bakomliggande hyllor och lådor, höjd 74, längd 190, bredd 41
679692
2019-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här