Sideboard 1950-/60-tal

Sideboard 1950-/60-tal
Sideboard 1950-/60-tal
Sideboard 1950-/60-tal
Sideboard 1950-/60-tal
Sideboard 1950-/60-tal
Sideboard 1950-/60-tal
Sideboard 1950-/60-tal
Sideboard 1950-/60-tal
Sideboard 1950-/60-tal
Sideboard 1950-/60-tal
Sideboard 1950-/60-tal
Sideboard 1950-/60-tal

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

AB AJFA MÖBELFABRIK, sideboard, Tibro 1950-/60-tal, fanerat med teak, tre skjutdörrar med bakomliggande hyllor och lådor, höjd 74, längd 190, bredd 41

679692

2019-11-10