Einar Nerman Fredmans epistlar
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): (6) Fredmans epistlar, signerade, delvis daterade, blyerts, varierande mått,
PROVENIENS:
Konstnärens familj
Uppklistrade, ej examinerade ur ram, gulnader, fläckar
679706
2019-09-28