Einar Nerman Fredmans epistlar

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

EINAR NERMAN (1888-1983): (6) Fredmans epistlar, signerade, delvis daterade, blyerts, varierande mått,

PROVENIENS:
Konstnärens familj

Zustandsbeschreibung

Uppklistrade, ej examinerade ur ram, gulnader, fläckar

679706

2019-09-28