Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): (4) Studier, signerade, delvis daterade (1907), blyerts, ca 24x23, 30x49, 48x28, 50x34 cm
PROVENIENS:
Konstnärens familj
Uppklistrade
679757
2019-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här