Gunnar Greiber oljemålning

Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR GREIBER (1919-2011): figurkomposition, signerad, olja på pannå, ca 40x40 cm

679771

2019-09-23