Gunnar Greiber

Gunnar Greiber
Gunnar Greiber
Gunnar Greiber
Gunnar Greiber
Gunnar Greiber
Gunnar Greiber

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR GREIBER (1919-2011): figurkomposition, signerad, olja på pannå, ca 30x30 cm

679774

2019-09-23