Ljuskrona 1800-tal

Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets sista del, för 5 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 65 ca diameter 52 cm

679791

2019-09-23