Matgrupp (7 dlr)

Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)
Matgrupp (7 dlr)

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

MATGRUPP, gustaviansk stil, 8 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av 6 stolar, , 1 matbord med iläggsskivor, 1 skåp, vitlackerat, bordets höjd ca 74, 114x110 + 48x2, stolarnas sitthöjd ca 46, skåpets höjd ca 175, 104x44 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

679811

2019-09-23