Fürstenberg urna med lock

Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock
Fürstenberg urna med lock

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÜRSTENBERG, lockurna, porslin, 1900-tal, hänklar i form av bockhuvuden, förgylld dekor samt polykrom dekor av bukett och festonger, höjd ca 46 cm

679839

2019-09-20