Empirespegel P G Bylander tillskriven
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, empire, P. G. Bylander, tillskriven, fanér i mahogny, krön med tympanonfält, dekor av bl a åskviggar och lejonmaskaroner, fasettslipat glas, höjd ca 151x87 cm
Slitage/skador, spegelglas med åldersfläckar, dekordelar saknas, kompletterad
679844
2019-09-20