Empirespegel P G Bylander tillskriven

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, empire, P. G. Bylander, tillskriven, fanér i mahogny, krön med tympanonfält, dekor av bl a åskviggar och lejonmaskaroner, fasettslipat glas, höjd ca 151x87 cm

Slitage/skador, spegelglas med åldersfläckar, dekordelar saknas, kompletterad

679844

2019-09-20