Alain Berck-Vitz

Alain Berck-Vitz
Alain Berck-Vitz

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALAIN BERCK-VITZ (född 1953): Abstrakt komposition, färgcarborundum, signerad Alain Berck Vitz, numrerad 6/150, bladstorlek ca 45x35 cm

Ej examinerad ur ramen

679860

2019-09-20