Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR JONN (1904-1963): "Skiss till Väntan", olja på duk, signerad Jonn -56, ca 40x50 cm
Smärre slitage
679888
2019-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här