Gunnar Jonn oljemålning
2019-09-25
679889
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR JONN (1904-1963): Kustlandskap, olja på pannå, signerad Jonn -54, ca 46x55 cm
Smärre slitage