Gunnar Jonn oljemålning

Gunnar Jonn oljemålning
Gunnar Jonn oljemålning
Gunnar Jonn oljemålning
Gunnar Jonn oljemålning
Gunnar Jonn oljemålning
Gunnar Jonn oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR JONN (1904-1963): Kustlandskap, olja på pannå, signerad Jonn -54, ca 46x55 cm

Smärre slitage

679889

2019-09-25