Ikea skrivskåp Selebo

Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo
Ikea skrivskåp Selebo

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

IKEA, skrivskåp, "Selebo" ur Ikeas 1700-tals serie, 1990-tal, 2 delat, överdel med parställda dörrar med bakomliggande hyllplan, underdel med snedklaff, höjd ca 208, 76x37 cm, nyckel finns

Bruksslitage, sidostyckeen på skrivdel har slagit, dörrar på överskåp sitter i dåligt

679891

2019-09-21