Hans Bølling etagebord
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS BØLLING, brickbord, ek, på trissor, Brdr. Krüger Trædrejeri, formgivet 1963, flyttbara samt vändbara brickor, varav ena i perforerad ek, andra med ena sidan vitlackerad och andra sidan svartlackerad, höjd ca 55, brickornas diameter 50 cm
Smärre bruksslitage, smärre repor, kantstött
679894
2019-09-24