Hans Bølling etagebord

Hans Bølling etagebord
Hans Bølling etagebord
Hans Bølling etagebord
Hans Bølling etagebord
Hans Bølling etagebord
Hans Bølling etagebord
Hans Bølling etagebord
Hans Bølling etagebord

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS BØLLING, brickbord, ek, på trissor, Brdr. Krüger Trædrejeri, formgivet 1963, flyttbara samt vändbara brickor, varav ena i perforerad ek, andra med ena sidan vitlackerad och andra sidan svartlackerad, höjd ca 55, brickornas diameter 50 cm

Smärre bruksslitage, smärre repor, kantstött

679894

2019-09-24