Matgrupp i barockstil

Matgrupp i barockstil
Matgrupp i barockstil
Matgrupp i barockstil
Matgrupp i barockstil
Matgrupp i barockstil
Matgrupp i barockstil
Matgrupp i barockstil
Matgrupp i barockstil
Matgrupp i barockstil
Matgrupp i barockstil
Matgrupp i barockstil
Matgrupp i barockstil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, barockstil, omkring mitten av 1900-talet, stomme i ek, rikligt skulpterad, bestående av matbord och 6 stolar, bordets höjd 74, 150x90 samt 2 utdragbara skivor på kortsidorna á 52, sitthöjd på stolar ca 45 cm

Bruksslitage

679905

2019-09-21