Lajos Flesser oljemålning

Lajos Flesser oljemålning
Lajos Flesser oljemålning
Lajos Flesser oljemålning
Lajos Flesser oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LAJOS FLESSER (född 1937): "Clockwork Orange", olja på duk, signerad Lajos Flesser á tergo, ca 111x84 cm

679916

2019-09-28