Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÅRTEN CYRÉN, pall "Fungi", för Byarums bruk, för utomhusbruk, sandgjuten aluminium, sits av svartlackerad trä, höjd ca 55, 33x33 cm
Bruksslitage, slitage från väder, smärre repor
679928
2019-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här