Mårten Cyrén pall "Fungi" för Byarums bruk

Mårten Cyrén pall
Mårten Cyrén pall
Mårten Cyrén pall
Mårten Cyrén pall
Mårten Cyrén pall
Mårten Cyrén pall
Mårten Cyrén pall
Mårten Cyrén pall
Mårten Cyrén pall
Mårten Cyrén pall

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅRTEN CYRÉN, pall "Fungi", för Byarums bruk, för utomhusbruk, sandgjuten aluminium, sits av svartlackerad trä, höjd ca 55, 33x33 cm

Bruksslitage, slitage från väder, smärre repor

679928

2019-09-24