Byrå rokokostil
2019-09-22
679957
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets första hälft, fanérad i mahogny samt valnöt, beslag i mässing i form av karyatider, m.m., höjd ca 81, 57x100 cm
Smärre bruksslitage, toppskiva med repor