Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Landskspsvy med björkar och insjö, olja på duk, mått ca 104x87 cm
Zustandsbeschreibung
679958
2019-09-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner