Salladsbestick Ryssland
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALLADSBESTICK Ryssland, 1 par, björk samt handtag i silver med cloisonne, Ryssland, omkring 1900, otydliga stämplar, mästarstämpel AP, längd ca 27-29,5 cm
Smärre slitage, gaffeln knopp något skavd, skedens handtag löst
679961
2019-09-24