Soffbord av John Mörkegaard,
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOHN MÖRKEGAARD, soffbord,omkring 1970-talet, Danmark, toppskiva i koppar med egyptiserande motiv, stomme fanérad med ek, detaljer i mässing, höjd ca 50, 160x62 cm
fuktskador kring fanér, ställvist lös sittande
679963
2019-09-24