Soffbord av John Mörkegaard,

Soffbord av John Mörkegaard,
Soffbord av John Mörkegaard,
Soffbord av John Mörkegaard,
Soffbord av John Mörkegaard,
Soffbord av John Mörkegaard,
Soffbord av John Mörkegaard,
Soffbord av John Mörkegaard,
Soffbord av John Mörkegaard,
Soffbord av John Mörkegaard,
Soffbord av John Mörkegaard,

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

JOHN MÖRKEGAARD, soffbord,omkring 1970-talet, Danmark, toppskiva i koppar med egyptiserande motiv, stomme fanérad med ek, detaljer i mässing, höjd ca 50, 160x62 cm

fuktskador kring fanér, ställvist lös sittande

679963

2019-09-24