Sängbord 1-par

Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGBORD, 1-par, rokokostil, 1900-talets början, med marmorskiva, fanerad i bl.a. mahogny, mässingdetaljer samt beslag, höjd ca 84, 29x20 cm

Bruksslitage, sladdhållare på ena marmorskivan, limrester på ena marmorskivan, fanér som släppt på nedre hyllplanen

679964

2019-09-24