Sängbord 1-par
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD, 1-par, rokokostil, 1900-talets början, med marmorskiva, fanerad i bl.a. mahogny, mässingdetaljer samt beslag, höjd ca 84, 29x20 cm
Bruksslitage, sladdhållare på ena marmorskivan, limrester på ena marmorskivan, fanér som släppt på nedre hyllplanen
679964
2019-09-24