Oswald Nilsson

Oswald Nilsson
Oswald Nilsson
Oswald Nilsson
Oswald Nilsson
Oswald Nilsson
Oswald Nilsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSWALD NILSSON (1865-1953): Motiv från Hedmanska gården, Malmö, olja på duk, monogramsignerad, a tergo daterad 1940, mått ca 55x66 cm

Krackeleringar, mindre färgbortfal

679980

2019-09-22