Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSWALD NILSSON (1865-1953): Motiv från Hedmanska gården, Malmö, olja på duk, monogramsignerad, a tergo daterad 1940, mått ca 55x66 cm
Krackeleringar, mindre färgbortfal
679980
2019-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här