Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS FOGELIN (1933-1982): (2) Motiv Osaka resp. Kyoto, signerade Anders Fogelin, olja på duk, varav e uppfodrad på pannå, bildstorlek ca 47x50 resp. 57x46 cm, oramade
Smärre slitage
679992
2019-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här