Atenienn

Atenienn
Atenienn
Atenienn
Atenienn
Atenienn
Atenienn
Atenienn
Atenienn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATENIENN, 1800-talets slut, nyrenässans, svarvade detaljer, 3 hyllor, mått ca 90x40 cm höjd 95 cm

Slitage, ytskador

680005

2019-09-22