Karmstolar
2019-09-22
680009
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, 1900-talets första hälft, stomme av valnöt, klädda med oxblodsfärgat läder med pärlspik, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, något ostadiga