Byrå 1800-tal
2019-09-22
680011
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, rokokostil, svartmålad, draghandtag i förgylld mässing, höjd 78, 109x56 cm
Senare bemålad, omarbetad, nyckel saknas