Barskåp i riopalisander
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARSKÅP, 1960/70-tal, fanérad med riopalisander, pardörrar, invändigt med hyllplan, speglar, samt utdragbar skiva samt med belysning, två lådor undertill, nyckel finns, höjd ca 120, 79x40 cm
CITES intyg för riopalisander medföljer
Smärre slitage
680025
2019-09-24