Barskåp 1940/50-tal

Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal
Barskåp 1940/50-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

4 000 SEK

BARSKÅP, omkring 1940/50-tal, etikettmärkt "Stiletto", Svenska Möbelfabrikerna, fanerat med mahogny, pardörrar med bakomliggande barinredning i ek, belysning, höjd ca 117, 40x105 cm, nyckel finns

Smärre slitage

680027

2019-09-24