Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, "Florida", AB Bröderna Wigells stolfabrik, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, längd 130, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
680029
2019-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här