Baljfåtölj

Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj
Baljfåtölj

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BALJFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stomme i mahogny, dekor med egyptiserande kvinnohuvuden samt fleuroner i mässing, mässingsskodda fötter, sitthöjd ca 46 cm

Smä´rre slitage

680036

2019-09-24